اخبار کنسرت

ششمین کنسرت رسمی علی عبدالمالکی

on یکشنبه, 28 مهر 1392. Posted in Concert

دوشنبه 28 مهر 92 شبی پر از سورپرایز برای طرفداران علی عبدالمالکی بود

دوشنبه 28 مهر 92 شبی پر از سورپرایز برای طرفداران علی عبدالمالکی بود
کنسرت بزرگ علی عبدالمالکی در دوسانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران در حالی برگزار شد که طراحی دکور جدیدی در سالن نظرها را به سمت خود جلب کرده بود
این اجرا همچون اجراهای قبل با حمایت بی نظیر طرفداران همراه بود و علی عبدالمالکی توانست با اجرای بی نقص آهنگ های خود آنها را راضی بدرقه کند
علی عبدالمالکی در این کنسرت به اجرای قطعاتی از قبیل "حرف نزن , جونم واست بگه , دلکم , دورت بگردم , مسافرم , آه منه , انگاری مریضم , یه دل شکوندم , خوش بحالت , نفس ,جنون , دردت به جونم , حقیقت , به درک و در آخر قطعه هی تو پرداخت .
هواداران از ابتدا خواهان اجرای قطعه به درک بودند که علی عبدالمالکی به بهترین نحو آن را اجرا کرد و طرفداران را به شوق آورد .
میهمانان ویژه ای در این شب به یاد ماندنی حضور داشتند که از جمله ی آنان میتوان به کریم باقری , رضا حقیقی , حسین ماهینی , محسن بنگر بازیکنان تیم پرسپولیس و همچنین مرتضی پاشایی , آرمیک , علیرضا مرتضی قلی و ... اشاره کرد . از نکات تحسین برانگیز این کنسرت مانند اجراهای قبلی , تشکر زائد الوصف عبدالمالکی از مادرش بود که توسط وی قدردانی و سپاس فراوان به عمل آمد .